LEE CARROLL

Lee Carroll Kaliforniya'daki California Western Üniversitesi İş ve Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra San Diego'da 30 sene büyüyen teknik ses işine başladı.


Ödül kazanmış bir ses mühendisi olarak, kanallık yapmak ve İndigo çocuklar tüm bunlara nasıl uyar? Lee'nin anlattığı gibi, Ruh onun ruhsal deneyiminin gerçek olduğunu kanıtlamak için onu şaşırttı. Daha önceki yıllarda bir psişik ona ruhsal yolunu anlattıktan ve üç yıl sonra diğeriyle bağlantısız olan ikinci bir psişik ona aynı şeyi anlattıktan sonra, sonunda 1989 yılı dönüm noktası oldu. Her ikisi de Kryon'dan söz etmişti... şimdiye kadar hiç kimsenin duymadığı bir isim.


Utana sıkıla ilk yazılar Kaliforniya, Del Mar'daki metafizik topluluğuna sunuldu ve hikayenin geri kalanı iki yıl aralarla yayınlanan toplam on beş metafizik kitabı. Şu anda tüm dünyada yirmi dört dilde basılmış olan neredeyse bir milyon Kryon ve İndigo kitabı var. Yabancı baskılar İspanyolca, Fransızca, Almanca, Çince, İbranice, Danimarkaca, İtalyanca, Yunanca, Kore dili, Macarca, Bulgarca, Rusça, Litvanya dili, Letonya dili, Japonca, Hollanda dili, Fince, Slovence, Estonya dili, Endonezya dili, Portekizce, Romanca ve Türkçe.


Lee ve Kryon ekibi çok kalabalık dinleyiciler ile yılda altı kez diğer ülkeleri ziyaret etmeye devam ediyor.


Lee ve ruhsal partneri Jan Tober 1991'de Del Mar'da "Kryon ışık gruplarını" başlattı ve bu hızla bir oturma odasından bir Del Mar kilisesine ilerledi. Kryon organizasyonu şimdi tüm dünyadan 3,000 insana kadar toplantılara ev sahipliği yapıyorlar. İnternetin başlangıcında, Kryon Amerika Online tarihinde en büyük sürekli Yeni Çağ internet klasör dosyasına sahipti. Şimdi, bir çok ilginç sayfaları ve sadece ana sayfayı günde 20,000 ziyaret kaydı olan Kryon web sitesine bakıyorsunuz. Ayrıca bu websitesinde 100 saatten fazla süren geçmiş ve yeni kanallıkların ücretsiz MP3 ses dosyasını dinleyebilir veya indirebilirsiniz.


1995'te, Lee'den New York Şehrinde Birleşmiş Milletler'de Aydınlanma ve Dönüşüm Kurumu (S.E.A.T.) önünde Kryon'un sunması istendi. Toplantı o kadar iyi karşılandı ki, 1996, 1998, 2005, 2006, 2007 ve 2009'da tekrar davet edildiler. Bu toplantılar Genel Kurul'un çok uzağında olmayan BM binasının çalışma alanlarında, üst katlarda yapıldı. Sadece BM delegeleri ve kurumun misafirleri katılabiliyor.


Lee on iki Kryon kitabının yazarı ve İndigo Çocuklar, Bir İndigo Kutlaması, On Beş Yıl Sonra İndigo Çocuklar kitaplarının ortak yazarıdır. (Toplam 15 kitap). İndigo Çocuklar kitabının web sitesi: www.indigochild.com. Bu İndigo kitapları 2000'de dünyaya "İndigo Çocuklar" deyimini sundu, bu çeşitli yazarların yazdığı bir çok tamamlayıcı kitapları, bir filmi, bir belgeseli ve değişen çocuklarımız ile ilgili dünya çapında çok fazla ilgiyi üretti! İndigo kitapları tüm dünyada yukarıda sayılan yirmi dört dilde neredeyse yarım milyon sattı. Lee San Siego'daki evinden yazamaya ve seyahat etmeye devam ediyor, eşi Patricia, Maltız köpekleri Angel-Mini, Violet, Holly ve kuşu Verde ile birlikte yaşıyor.   


GÜNCELLEME: Temmuz 2012


Georgia, McCaysville'e bir yolculuk sırasında, Delphi Metafizik Üniversitesinde Lee Bilim, Transpersonel Psikoloji & Metafizik fahri doktora derecesini aldı. Ödülde şöyle yazıyordu: "Sevgi, bilgelik ve ruhsal anlayış katkıları için."

Lee Carroll Ph.D. (hon)

Lee Carroll Ph.D. - Kryon'un Orijinal Kanalı
 

Lee Carroll Ph.D. (hon)

 

UYARI web site kapsamında ki hiçbir faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.